REKLAMA

JAROSŁAW: Pijani rodzice zajmowali się dziećmi. Poproszono o interwencję policji

JAROSŁAW. Jarosławscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta, gdzie ze zgłoszenia mężczyzny wynikało, że nietrzeźwa matka opiekuje się dziećmi. Jak się okazało oboje rodzice byli pijani, a pod opieką mieli dwoje dzieci w wieku 11 i 6 lat.

Bracia zostali przekazani pod opiekę rodziny, a o całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich. W czwartek około godz. 23.30 oficer dyżurny jarosławskiej komendy, otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, że jego nietrzeźwa żona sprawuje opiekę nad dziećmi. Policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego pojechali pod wskazany adres.

W mieszkaniu zastali zgłaszającego i jego żonę. Jak podał 34-latek wraz z żoną spożywali alkohol. W tym czasie w mieszkaniu przebywał dwójka ich dzieci. W trakcie rozmowy, pomiędzy małżonkami doszło do sprzeczki.

Mężczyzna postanowił wezwać policjantów i zgłosić, że jego nietrzeźwa żona opiekuje się ich dziećmi. Po zbadaniu stanu trzeźwości rodziców okazało się, że ojciec ma 2,18 promila alkoholu, natomiast matka 1,68 promila alkoholu w organizmie.

Dzieci w wieku 11 i 6 lat trafiły pod opiekę rodziny. Sprawowaniem niewłaściwej opieki nad dziećmi zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło: KPP Jarosław

07-05-2024


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.