REKLAMA

Pijany kierowca bmw uderzył w karetkę

Przeworscy policjanci zatrzymali sprawcę kolizji, który miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. 27-latek, kierując bmw, uderzył w karetkę pogotowia i odjechał. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzuty.

Wczoraj przed godz. 12, dyżurny z Przeworska otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w Żurawiczkach. Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący bmw zderzył się z karetką pogotowia i odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Urzejowic. Na miejscu interweniowali policjanci z komisariatu w Kańczudze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący bmw, podczas wymijania uderzył w lewy bok karetki pogotowia i po czym odjechał. Dzięki pomocy świadków, policjanci ustalili, kto kierował  samochodem i pojechali pod ustalony adres. Przed domem stał samochód, który posiadał uszkodzenia mogące świadczyć, że brał on udział w zdarzeniu. Funkcjonariusze zastali także kierowcę bmw. To 27-letni mieszkaniec gminy Zarzecze.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna był kompletnie pijany. 27-latek miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie, został zatrzymany.

Teraz odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

303-196727

303-196728_1

KPP Przeworsk

15-10-2019


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.