REKLAMA

REGION. Nielegalna broń palna i narkotyki w domu 28-latka

JAROSŁAW / PODKARPCIE. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przy współpracy z jarosławskimi funkcjonariuszami, na jednej z posesji na terenie gminy Wiązownica, zatrzymali 28-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał narkotyki oraz broń palną bez wymaganego zezwolenia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego poręczenie majątkowe, policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podejrzewali, że 28-letni mieszkaniec gminy Wiązownica w miejscu zamieszkania, może posiadać narkotyki. W trakcie prowadzonych czynności, wspólnie z jarosławskimi kryminalnymi, policjanci przeszukali mieszkanie należące do mężczyzny. Znaleźli w nim i zabezpieczyli mefedron oraz marihuanę.

Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli nie tylko narkotyki. Okazało się, że 28-latek posiadał także broń palną, bez wymaganego zezwolenia.

28-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz nielegalnego posiadania broni palnej. Wobec mieszkańca gminy Wiązownica prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: Podkarpacka Policja

zdjęcia: KPP Jarosław

19-09-2023


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.